خريد و فروش آنلاين اهن آلات ساختماني خريد و فروش آنلاين اهن آلات ساختماني .

خريد و فروش آنلاين اهن آلات ساختماني

جديدترين قيمت ميلگرد مجتمع فولاد ظفر بناب امروزمجتمع فولاد ظفر بناب يك كدام از مجهزترين شركت هاي در قضيه ساخت انواع مختلف ميلگرد و تيرآهن فولادي مي باشد . اين واحد توليدي از سال 86 به افتتاح رسيد و اكنون به يكي وسيع ترين توليدكنندگان مقاطع فولادي در ميهن تبديل گشته است .

قيمت ميلگرد ظفر بناب

فاز ابتدا فولاد ظفر بناب با ظرفيتي نزديك به 200 هزار بدن در سال به بهره‌برداري رسيد و فاز دوم اين شركت به مسافت 4 سال از فاز ابتدا زير اسم مجتمع فولاد نوين گستر بناب تاسيس شويد . ساخت تيرآهن ظفر بناب و نبشي و ناوداني اين موسسه هم در فاز سوم و در سال 96 رقم خورد و بعداز آن كارگاه ظفر بناب به يك كدام از بزرگ ترين تامين كنندگان آهن آلات مرز و بوم تبديل گشت .

تيرآهن ظفر بناب در دو جور IPE و INP و در سايزهاي 27 - 12 ساخت و روانه بازار مصرف مي‌گردد و وزن تيرآهن 14 ظفر بناب براي هر شاخه 12 متري به ميزان 155 كيلوگرم هست .

از كاربردهاي اين فرآورده مي شود به به كارگيري در پوشش سقف ها , پل هاي آشيانه زنبوري و بنا هاي سنگين وزن اشاره نمود . بقيه ويژگي ها اين مال را مي‌توانيد از جداول بيان شده بازديد نمائيد . خط ساخت تيرآهن ; نبشي و ناوداني ظفر بناب به مساحت 9000 متر مربع با قابليت و امكان ايجاد مورد ها فوق براساس و مبناي IPE پر و بال پهن موازي نصفه سبك طبق استانداردهاي 2 - 1 - 1791 7 - I - 16348 در تيم تيرآهن ها مي‌باشد و اين قابليت و امكان در مدل ناوداني در دو جايگاه سبك و سنگين وزن مختلفي است .

مطلب مرتبط : معرفي مجتمع فولاد ظفر بناب

اين مجموعه در سالهاي 93 و 95 پيروز به اخذ تيتر واحد مثال صنعتي استان آذربايجان شرقي گشته و توليدها توليدي آن در زمره كيفيت خوب ترين مقاطع توليدي در مرحله مرزو بوم هستند .

شناخت با سوله فولاد ظفربناب


فولاد ظفر بناب از سال ۱۳۸۶ گنجايش خويش را به دويست هزار بدن در سال رساند و پس از گسترش و اجراي فاز دوم آن در سال ۱۳۹۰ با اسم تجاري فولاد ظفر نوين گستر انجام شد كه گنجايش اسمي ساخت آن بالغ بر سيصد هزار بدن در سال مي‌باشد .

فولاد ظفر بناب با ۶۰۰ نفر نيروي كار تعمير به صورت بي واسطه و ۵ هزار نفر به صورت غير بي واسطه , هر ساله ۴۰۰ هزار بدن اشكال محصول ها فولادي مانند

ميلگرد , تيرآهن , نبشي و ناوداني گنجايش ايجاد داراست كه رعايت اصول استاندارد

جهاني و ملي در ساخت توليد ها فولادي و همينطور دسترسي به شاهراه ترانزيتي حيطه

و همجواري با نيروگاه حرارتي سهند بناب با ايجاد برق ۶۵۰ مگاواتي و دسترسي پرسرعت

به جاده هاي مشرف با نواحي گوناگون جمهوري اسلامي ايران اسلامي و قربت به گمرك هاي مرزي برتري

نسبي را در ميدان صنعت ميهن براي آن ساخت نموده است .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/قوطي-پروفيل-صباح/35/view/

در سال ۱۳۹۵ فاز ۳ اين مجتمع در مسئله تيرآهن , نبشي , ناوداني احداث و در سال ۱۳۹۶ به افتتاح رسيد , اين مجتمع در طول روز صنعت و معدن واحد مثال تحقيق و گسترش استان آذربايجان شرقي شويد .

اين موسسه با استقبال خريد ۸۰ درصد از كالا تيرآهن در بخش صادرات به بقيه كشورها مواجه شده‌است .

روش تشخيص ميلگرد ظفر بناب نشانه اختصاري ( ZN . CT ) حك شده بر روي ميلگرد ها هست .

بناب آذربايجان شرقي دو سوله ذوب آهن ظفر و شاهين را در خويش جاي داده كه هر دو كارگاه و مجتمع فولاد اشكال ميلگرد كيفيت خوب و استاندارد را ايجاد و در بازار آهن و فولاد كشور‌ايران وارد ميكنند .

كارخانه و مجتمع فولاد ظفر بناب

به دليل قربت استان آذربايجان شرقي با مرزهاي شمالي و شمال غربي كشور‌ايران , توليدها كارخانجات اين استان متقاضي ها متعددي در بازار صادرات آهن آلات به كشورهايي مثل ارمنستان , گرجستان , تركيه و استان هاي شمالي عراق داراست .
در آذربايجان شرقي قيمت ميلگرد در كارخانه ناب تبريز نيز عرضه مي شود.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۲:۲۴ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :