آرشیو خرداد ماه 1399

خريد و فروش آنلاين اهن آلات ساختماني مثل ميلگرد، تيراهن، بولت و ...

به روز ترين قيمت ميلگرد سيادن ابهر (زنجان) و معرفي شركت سيادن ابهر

۱۲۲ بازديد

كارخانه ميلگرد سيادن ابهر

كارگاه فولاد ابهر در سال 1385 در 7 كيلومتري جاده تاكستان تاسيس شد. اين كارگاه با انگيزه ايجاد انواع مقاطع فولادي با گنجايش ساليانه 288 هزار تن آغاز به فعاليت نمود .

اكنون تمركز اين واحد توليدي بر گسترش گنجايش توليدي خويش در عرضه اشكال ميلگرد ابهر از سايز 8 تا 32 است . سوله فولاد ابهر دارنده يك خط نورد ايجاد اشكال ميلگرد مطابق با استاندارد ملي و جهاني و كيفيت عالي A2 و A3 هست .


همه ميلگردهاي توليدي اين كارگاه از آجدار بوده كه به صورت شاخه اي به بازار عرضه مي گردند . برهان جناغي بودن دسته آج ها ي ميگرد ابهر , آن را براي كاربرد در اشكال مصارف ساختمان سازي متناسب كرده است . بها ميلگرد سيادن ابهر زير حيث اين كارگاه رقم خورده و همگام با بها روز ميلگرد در بازار است .

اين سوله ميلگردهاي توليدي خويش را در بازار بورس جنس به فروش مي‌رساند . سوله فولاد ابهر با شعار اشتغالزايي براي ساكنين اين شهر , توانسته است 250 نيرو را به صورت بدون واسطه شاغل نموده و بيش تر از 500 نفر هم به صورت غير بدون واسطه براي اين سوله توليدي مشغول به كار كند.معرفي كارگاه ميلگرد ابهر زنجان

ميلگرد ابهر يكي مقاطع فولادي مورد تعيين فعالان ميدان ساخت و ساز مي‌باشد . از همين رو اشخاص را با قضيه ارزش ميلگرد ابهر مشغول نموده است . بياييد پيش از پرداختن اين قضيه درحد تعدادي دقيقه با خصوصيات ميلگرد ابهر و وزن هر شاخه ميلگرد ابهر آشنا شويم .

 

سوله فولاد سيادن ابهر در سال ۱۳۸۵ در هفت كيلومتري جاده تاكستان در حوزه ايجاد اشكال مقاطع فولادي استارت به عمل كرد . اين واحد صنعتي با راه‌اندازي يك خط نورد گرم مبادرت به ايجاد اشكال ميلگرد ابهر از سايز ۸ تا ۳۲ ميليمتر به گنجايش ۲۸۸ هزارتن به صورت ساليانه نموده است . ضمن آنكه توانسته موجب به كارگيري بدون واسطه ۲۵۰ نفر و غير بدون واسطه ۵۰۰ نفر از نيروهاي كارشناس ساكن و محلي شود .
كارخانه اريان فولاد كوهپايه نيز به صورت متوالي اماده ارائه ميلگرد آريان مي باشد. 

مقاطع ساخت شده به وسيله اين واحد صنعتي مطابق با استاندارد هاي ملي و جهاني به صورت شاخه هاي آجدار و در دو گريد A2 و A3 هست . به علاوه مقاطع ابهر در ميزان هاي ۸ – ۱۰ – ۱۲ – ۱۴ - ۱۶ – ۱۸ – ۲۲ – ۲۵ و ۲۸ در بازار جانور و قابل دسترس ميباشد .

ويژگي ها ميلگرد ابهر

مقاطع A2 ابهر با دارا بودن ۱۹ درصد تغيير و تحول صورت نسبي پلاستيك در طول گسيختگي , ۵۰۰۰ كيلوگرم بر سانتي متر مربع تنش گسيختگي و ۳۰۰۰ كيلوگرم بر سانتي متر مربع تنش روان در تيم مقاطع نصفه كم آب قرار گرفته است .

مطلب مرتبط: معرفي مجتمع فولاد ميلگرد ابهر زنجان

اين مدل از مقاطع دارنده آج هاي فنري مي‌باشد كه اكثر وقت ها براي به كارگيري در پروژه هاي ساختماني و خاموت زني مورد به كارگيري قرار ميگيرد . در هنگام به كار گيري از اين مدل از مقاطع سفارش شده‌است چه بسا الامكان از جوشكاري بر روي آن جلوگيري شود . قابل ذكر است آج هاي مقاطع A2 به صورت منفرد و موازي هست .

مقاطع A3 ابهر با دارا بودن ۱۴ درصد تغيير‌و تحول صورت پلاستيكي در هنگام گسيختگي , ۶۰۰۰ كيلوگرم بر سانتي متر مربع تنش گسيختگي و ۴۰۰۰ كيلوگرم بر سانتي متر مربع تنش سرازير در نوع مقاطع طاقت فرسا با آج پيچيده قرار ميگيرد .

صورت ظاهري آج هاي اين مقاطع به صورت ضربدري يا اين كه هفت هشت بوده كه شيوه آشنايي اين مقاطع از گونه هاي A2 است . مورد كاربرد اين مقاطع اكثر وقت ها در ساخت سيويل هاي صنعتي و ساختماني است همينطور پيشنهاد ي اكيد به دوري از استعمال از اين مقاطع در كاربردهايي با زواياي تند و تغيير تحول صورت بسيار شده‌است .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/شاهين-بناب-/13/view/

جديدترين قيمت ميلگرد مجتمع فولاد ظفر بناب امروز

۷۹ بازديد


مجتمع فولاد ظفر بناب يك كدام از مجهزترين شركت هاي در قضيه ساخت انواع مختلف ميلگرد و تيرآهن فولادي مي باشد . اين واحد توليدي از سال 86 به افتتاح رسيد و اكنون به يكي وسيع ترين توليدكنندگان مقاطع فولادي در ميهن تبديل گشته است .

قيمت ميلگرد ظفر بناب

فاز ابتدا فولاد ظفر بناب با ظرفيتي نزديك به 200 هزار بدن در سال به بهره‌برداري رسيد و فاز دوم اين شركت به مسافت 4 سال از فاز ابتدا زير اسم مجتمع فولاد نوين گستر بناب تاسيس شويد . ساخت تيرآهن ظفر بناب و نبشي و ناوداني اين موسسه هم در فاز سوم و در سال 96 رقم خورد و بعداز آن كارگاه ظفر بناب به يك كدام از بزرگ ترين تامين كنندگان آهن آلات مرز و بوم تبديل گشت .

تيرآهن ظفر بناب در دو جور IPE و INP و در سايزهاي 27 - 12 ساخت و روانه بازار مصرف مي‌گردد و وزن تيرآهن 14 ظفر بناب براي هر شاخه 12 متري به ميزان 155 كيلوگرم هست .

از كاربردهاي اين فرآورده مي شود به به كارگيري در پوشش سقف ها , پل هاي آشيانه زنبوري و بنا هاي سنگين وزن اشاره نمود . بقيه ويژگي ها اين مال را مي‌توانيد از جداول بيان شده بازديد نمائيد . خط ساخت تيرآهن ; نبشي و ناوداني ظفر بناب به مساحت 9000 متر مربع با قابليت و امكان ايجاد مورد ها فوق براساس و مبناي IPE پر و بال پهن موازي نصفه سبك طبق استانداردهاي 2 - 1 - 1791 7 - I - 16348 در تيم تيرآهن ها مي‌باشد و اين قابليت و امكان در مدل ناوداني در دو جايگاه سبك و سنگين وزن مختلفي است .

مطلب مرتبط : معرفي مجتمع فولاد ظفر بناب

اين مجموعه در سالهاي 93 و 95 پيروز به اخذ تيتر واحد مثال صنعتي استان آذربايجان شرقي گشته و توليدها توليدي آن در زمره كيفيت خوب ترين مقاطع توليدي در مرحله مرزو بوم هستند .

شناخت با سوله فولاد ظفربناب


فولاد ظفر بناب از سال ۱۳۸۶ گنجايش خويش را به دويست هزار بدن در سال رساند و پس از گسترش و اجراي فاز دوم آن در سال ۱۳۹۰ با اسم تجاري فولاد ظفر نوين گستر انجام شد كه گنجايش اسمي ساخت آن بالغ بر سيصد هزار بدن در سال مي‌باشد .

فولاد ظفر بناب با ۶۰۰ نفر نيروي كار تعمير به صورت بي واسطه و ۵ هزار نفر به صورت غير بي واسطه , هر ساله ۴۰۰ هزار بدن اشكال محصول ها فولادي مانند

ميلگرد , تيرآهن , نبشي و ناوداني گنجايش ايجاد داراست كه رعايت اصول استاندارد

جهاني و ملي در ساخت توليد ها فولادي و همينطور دسترسي به شاهراه ترانزيتي حيطه

و همجواري با نيروگاه حرارتي سهند بناب با ايجاد برق ۶۵۰ مگاواتي و دسترسي پرسرعت

به جاده هاي مشرف با نواحي گوناگون جمهوري اسلامي ايران اسلامي و قربت به گمرك هاي مرزي برتري

نسبي را در ميدان صنعت ميهن براي آن ساخت نموده است .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/قوطي-پروفيل-صباح/35/view/

در سال ۱۳۹۵ فاز ۳ اين مجتمع در مسئله تيرآهن , نبشي , ناوداني احداث و در سال ۱۳۹۶ به افتتاح رسيد , اين مجتمع در طول روز صنعت و معدن واحد مثال تحقيق و گسترش استان آذربايجان شرقي شويد .

اين موسسه با استقبال خريد ۸۰ درصد از كالا تيرآهن در بخش صادرات به بقيه كشورها مواجه شده‌است .

روش تشخيص ميلگرد ظفر بناب نشانه اختصاري ( ZN . CT ) حك شده بر روي ميلگرد ها هست .

بناب آذربايجان شرقي دو سوله ذوب آهن ظفر و شاهين را در خويش جاي داده كه هر دو كارگاه و مجتمع فولاد اشكال ميلگرد كيفيت خوب و استاندارد را ايجاد و در بازار آهن و فولاد كشور‌ايران وارد ميكنند .

كارخانه و مجتمع فولاد ظفر بناب

به دليل قربت استان آذربايجان شرقي با مرزهاي شمالي و شمال غربي كشور‌ايران , توليدها كارخانجات اين استان متقاضي ها متعددي در بازار صادرات آهن آلات به كشورهايي مثل ارمنستان , گرجستان , تركيه و استان هاي شمالي عراق داراست .
در آذربايجان شرقي قيمت ميلگرد در كارخانه ناب تبريز نيز عرضه مي شود.

ورق سياه چيست؟ + كارگاه هاي ايجاد ورق سياه

۹۰ بازديد

ورق سياه چيست؟

ورق سياه جور مسطح فلز آهن است كه به طور كامل صاف و صيقلي هست . ورق سياه به صورت كلي به دو صورت رول فرم و شيت فرم ( برش شده ) ساخت و به بازار عرضه مي گردند . در ساخت ورق از دو جور تكنولوژي متفاوت به كارگيري مي شود كه اسم هاي نورد سرد و نورد گرم به آنان اطلاق مي شود .

كاربرد رابيتس , مصارف رابيتس , رابيتس كشور ايران

در نورد گرم جنس خروجي ورق سياه ناميده شده , ساخت ورق با تكنولوژي نورد گرم به‌اين معناست كه مواد اول ايجاد ورق در دما هاي زياد بالا ذوب شده و در طي اين مراحل ورق ظاهري متحير به خويش مي‌گيرد و به دليل رنگ ظاهري آن در بازار از اصطلاح ورق سياه براي آن استعمال مي شود .


ورق سياهاين بخش مي‌توانيد بها ورق سياه در اشكال مارك هاي جان دار بازار كشور ايران را تماشا نمائيد . براي اطلاع از ارزش بقيه توليد ها و اخذ مشورت خريد مي توانيد با كارشناسان كمپاني تماس حاصل نماييد تا از ارزش پاياني ورق سياه باخبر گرديد .


كاربرد هاي ورق سياه
ورق سياه در گونه هاي متفاوت و با ضخامت ها و آلياژ هاي گوناگوني در بازار موجود هست , با اعتنا به صخامت هاي متفاوت اين جنس كاربردهاي مختلفي در صنعت و ساختمان سازي نيز دارا‌هستند . به طور كلي از ورق هاي با ضخامت بيشتر به دليل مشقت بيشترشان در ساخت تانكر ها و سيلندر گاز به كار گيري ميشود . در‌اين صفحه بيشتر در زمينه ي ورق سياه با استاندارد ST37 سخن خوا هيم كرد . كاربردهاي اين مال و ارزش ورق سياه پيرو آورده شده‌است .
https://www.asroon.ir/products/detail/%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF%DB%8C-/110/view/

1 . صنعت ساختمان سازي2 . صنعت كارگاه سازي3 . اتومبيل آلات4 . ساخت لوله5 . ساخت پروفيل
1 . نورد گرم كه دارنده گرمايي بيشتر از 1000 رتبه فارنهايت است كه نتايج اين عمليات ورق فولادي سياه است با اسم تجاري Hot rolled sheet . اين گرماي مضاعف سبب انعتاف پذيري بيشترورق و صورت پذيري خوبتر است .

2 . نورد سرد كه نتايج اين عمليات ورق هاي روغني است .نرمي يا اين كه رنج ورق هاي سياه بسته به مدل الياژي دارااست كه در ان مستعمل شده‌است و هر چه درصد اين كربن بيشتر باشد ورق طاقت فرسا تري به دست مي ايد . ورق هاي سياه امروزه در صنعت كاربرد هاي فراواني داراست و كشور ايران يكي‌از ايجاد كنندگان برنده دراين باره است .

از اين مدل بيشتر در ساخت امكانات كشاورزي ساخت قطعات ماشين تانكر سازي فحان كشتي سازي و در مصارف خانگي نيز براي ساخت ابگرمكن و . . . استعمال ميشود .

استاندارد هاي اين دسته ورق في مابين ST33 تا ST52 مي باشد و پركاربرد ترين جور اين ورق ST37 است كه بيشتر در ساخت لوله و يا اين كه ساختمان سازي و كاربرد داراست .

مزايا و معايب ورق سياه - قيمت ورق سياه

اين مدل ورق به دو صورت عرضه ميشود كه بستگي به َضخامت دارااست , در شرايطي كه ضخامت ورق تا 15 ميلي متر باشد به صورت رول ساخت ميشود و در‌حالتي كه ضخامت بيشتر ازاين ميزان باشد به طريق شيت ساخت وارد بازار ميشود .

كارگاه هاي ايجاد ورق سياه
در كشور ايران پنج كارگاه موجود هست كه ورقهاي سياه با استاندارد ST37 مي سازد كه عبارتند از :


1 - فولاد مباركه اصفهان2 - كارگاه فولاد كاويان اهواز3 - سوله فولاد اكسين اهواز4 - سوله نورد اهواز5 - سوله فولاد گيلان
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/صدرا-پروفيل-تهران/32/view/
بها ورق سياه

كه هرمورد از اين كارگاه هاي فوق ورقهاي توليدي را با بعدها منحصر به فرد به خويش مي سازد .

بطور نمونه فولاد مباركه ورقهاي 2 ميليمتر تا 15 ميليمتر به صورت رول و شيت با عرضهاي 1 و 1 . 25 و 1 . 5 متر ايجاد ميكندو همينطور فولاد كاويان اهواز ورقهاي 8 ميليمتر تا 50 ميليمتر بصورت شيت و به بعد ها 1 . 25*6 مترو 1 . 5*6 متر بوجود مي‌آورد . به طور كلي يكي مهترين موراد تاثير گذار در بها


https://www.asroon.ir/products/detail/ورق-سياه/120/view/

كاربرد رابيتس , مصارف رابيتس , رابيتس كشور ايران

۹۱ بازديد

 

سيم رابيتس بندي
سيم رابيتس بنديكلاف سيم رابيتس بندي گالوانيزه گرم
سيم رابيتس بندي يا اين كه مفتول رابيتس فابريك از مال گالوانيزه قابل انعطاف است . جاذبه سيم رابيتس بندي به نحوي انجام يافته كه رابيتس فعاليت به راحتي قادر است تكه هاي مفتول رابيتس را جدا كرده و به عمليات رابيتس بندي بپردازد .
 

كاربرد لوله مانيسمان - لوله مانيسمان چه مي باشد؟

گروه رابيتس مدرن | Facebook
اسم تجاري مفتول رابيتس بندي سيم نمره 18 هست . ضخامت سيم رابيتس بندي 1 . 2 ميليمتر بوده و وزن هر كلاف سيم رابيتس بندي 25 كيلوگرم هست .

مفتول رابيتس كاريكلاف مفتول گالوانيزه سرد رابيتس كاري

مفتول رابيتس بندي از لبريز مصرف ترين سيم هاي گالوانيزه به حساب آورده مي شود .
سيم رابيتس بندي در دو گونه سيم گالوانيزه گرم 18 و مفتول گالوانيزه سرد نمره 18 عرضه مي شود .
از خواص هاي با اهميت اين مفتول نرمي و انقطاع نشدن بر اثر تابش مضاعف است .

برچسب‌ها : سيم رابيتس , مفتول رابيتس , سيم رابيتس گالوانيزه , مفتول رابيتس بندي , سيم نمره 18مندرج بوسيله رابيتس مسعود در | پيوند اثبات • حيث بدهيدكاربرد رابيتسيك كدام از محصولاتي كه در زمينه‌ي ساختمان سازي تسهيل فعاليت را مهيا نموده رابيتس هاي گالوانيزه ميباشد . اين محصول ها ارزان سالهاست كه آيتم به كار گيري قرار ميگيرد و مضاعف مثمر ثمر بوده است .

كاربردهاي رابيتس مضاعف بوده كه درين بخش به اختصار به آن ميپردازيم .
كاربرد رابيتسرابيتس در عمليات هاي گچ كاري و گچ بري - گل هاي سقفي - بدور ستونها - اجراي آرك - پوشش شبكه ها و تاسيسات - سقف كاذب - فروغ نهفته و گلويي تالار ها - اندودكاري شبكه ها ي خنك كننده و ترميم و تجديد بنا ساختمان كاربرد داراست .
 

رابيتس چه است؟ كاربردهاي رابيتس

رابيتس – صنايع مفتولي سپنتا
در آتي در همين وبگاه به طور موردي و محاسباتي براي هر يك از كاربرد هاي رابيتس مطلب اي متن خواهد شد تا هرچه خوبتر بتوان در اجراي رابيتس كاري غالب بود .

برچسب‌ها : كاربرد رابيتس , مصارف رابيتس , رابيتس كشور ايران , رابيتس كاري , اجراي رابيتسمندرج به وسيله رابيتس مسعود در | لينك و پيوند اثبات • لحاظ بدهيدارزش رابيتسبها رابيتس
رابيتس ورق فولادي مشبكي است كه از اشكال ورق‌هاي گالوانيزه گرم تشكيل شده و با استعمال از مفتول‌هاي گالوانيزه رابيتس بندي به طريق يك لايه به كانال فرعي متصل مي‌گردد .

 

اين فرآورده از جاذبه عرضي و پرس ورق‌هاي گالوانيزه ايجاد ميشود و بعداز گذر از تراز برش فراهم به كارگيري ميگردد . كاربرد رابيتس در سقف‌هاي كاذب , گچ كاري و گچ بري , پوشاندن تيرآهن و آرماتور , پوشاندن بتن سيماني , ترميم ترك‌هاي ساختماني و شغل هاي ترميمي , چيدمان و . . . هست .

 

به كار گيري از كانال رابيتس در جهت پيوستگي بي نقص سطح هاي ديوارها و همينطور ساخت بستر مطلوب براي نصب اجزاي تأسيسات برقي و مكانيكي و همينطور انجام گونه هاي پلاستر كاري‌هاي مطلوب سيماني و گچي توصيه و اجرا ميگردد . شبكه مطلوب رابيتس موجب پيوستگي همگاني ديوار شده و از هرگونه ترك‌خوردگي و انفصال در فعاليت پرهيز خواهد كرد .

 
رابيتس كه در بعدها 240*60 سانتي‌متر ساخت و عرضه مي‌گردد ;i مساحتي نزديك به 44/1متر را پوشش ميدهد كه با در لحاظ تصاحب كردن تلورانس اين ميزان معمولاً 4/1 متر را پوشش ميدهد و با تقسيم متراژ كاري بر اين عدد تعداد رابيتس مايحتاج به دست ميايد .

بايگاني‌هاي رابيتس - گابيون | فنس | مفتول گالوانيزه | سيم خاردار ...
رابيتس به دو صورت تقسيم‌بندي ميگردد :
1 - بر طبق ستون : يك برگ رابيتس از تعداد معيني ستون تشكيل مي گردد كه برهمين اصل نام‌گذاري ميشود .
2 - بر پايه ي وزن : هر برگ رابيتس بسته به ضخامت ورقي كه براي ساخت آن به كار گيري مي‌گردد , وزن منحصر به فرد به خويش را داراست .
تعداد ستون‌هاي محور طولي رابيتس ۹ , ۱۱ و ۱۳ستون است كه رابيتس ۹ ستون سبك به وزن ۶۵۰ گرم , رابيتس ۹ ستون نصفه سنگين وزن به وزن ۷۸۰ گرم , رابيتس ۹ ستون سنگين وزن به وزن ۸۷۰ گرم , رابيتس ۹ ستون فوق سنگين وزن به وزن۹۰۰ گرم , رابيتس ۱۱ ستون سبك

959رابيتس چه چيزي استرابيتس محصولي است كه از گيرايي عرضي و پرس ورق هاي گالوانيزه ساخت مي شود .


اين جنس بعداز گذر از سطح برش فراهم به كار گيري مي‌گردد .
در واقع رابيتس ورق مشبكي از فرآورده گالوانيزه گرم يا اين كه پليمر مي‌باشد كه در صنعت ساختماني براي پيوستگي سطح هاي ديوارها و توليد بستر براي نصب تاسيسات برقي و نوروروشنايي كاربرد دارااست .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/63/view/
به كار گيري از رابيتس موجب مي شود پيوستگي همگاني در ديوارها و سقف هاي كاذب تماما نگهداري شده و از هر جور ترك خوردگي و انفصال پرهيز شود .


كالا اين فرآورده در حالتي‌كه فلزي باشد بايستي حتما از گيرايي عرضي و پرس ورق هاي گالوانيزه گرم تهيه و تنظيم شود تا عليه رطوبت زنگ نزند . . براي توليد طرح هاي تازه و مشبك و مارپيچي بر روي سقف و نورپردازي پنهان به كارگيري از رابيتس به آساني و راحتي فعاليت ميافزايد .


پباده سازي فيزيكي آن به صورتي انجام گرفته كه اكثر ملات ها به راحتي به آن مي چسبد .
كاربردهاي رابيتس :در سقف هاي كاذب , گچ كاري و گچ بري , پوشاندن تير آهن و آرماتور , پوشاندن بتن سيماني , ترميم ترك هاي ساختماني و شغل هاي ترميمي , چينش و آرك آشپزخانه , اپن آشپزخانه , گل سقفي , رابيتس بندي ( آرك – گل سقفي – نورمخفي – پوشش تاسيسات ) , آلبوم تصاوير , گلوئي و نورمخفي بدور تالار – گلهاي سقفي – آرك آشپزخانه – پوشش كانال‌ها و تاسيساتسقف كاذب – ورق فولادي مشبكي است كه از گونه هاي ورقهاي گالوانيزه گرم از ضخامت۲۵/۰ تا ۵/۰ ساخته مي شود كه با به كارگيري از مفتولهاي گالوانيزه آرماتوربندي به صورت يك لايه به شبكه فرعي پيوند ميخورد كه توليدي كارگاه رابيتس سبب عدم ترك خوردگي گچ يا اين كه سيمان در سطوح متبوع مي شود رابيتس در دو جور تراز وبرجسته از ورق گالوانيزه ساخته مي شود .
جور پر رنگ در دهانه هاي بزرگتر بكار ميرود وجهت اندودكاري روي كانال هاي سيستم سرمايش و تاسيسات هم از رابيتس براياتصال خوبتر اندود به كارگيري مي شود .


بعدها رابيتسرابيتس در بعدها ۶۰*۲۴۰ سانتيمتر ايجاد و عرضه ميشود مساحتي نزديك به 1 . 44متر را پوشش مي‌دهد كه با در حيث تصاحب كردن تلرانس اين ميزان غالبا 1 . 4 متر محاسبه مي گردد و با تقسيم متراژ كاري بر اين عدد تعداد رابيتس موردنياز بدست مي آيد و از اجبار هزينه مازاد به سازندگان دوري ميكند .


استعمال از شبكه رابيتس در جهت پيوستگي بدون نقص سطح ها ديوارها و همينطور ساخت بستر مطلوب براي نصب اجزاي تاسيسات برقي و مكانيكي و همينطور انجام گونه هاي پلاستر كاريهاي مطلوب سيماني و گچي توصيه و اجرا ميشود .

https://www.asroon.ir/products/detail/%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-/103/view/
اين شبكه مطلوب موجب پيوستگي همگاني ديوار شده و از هرگونه ترك خوردگي و انفصال در فعاليت دوري خواهد كرد .


تناسب تعداد رابيتس خريداري شده با متراژ كاري از انجا كه بعد ها رابيتس در كشور ايران با استاندارد 2 . 40*0 . 6 سانتيمتر مي‌باشد .


استعمال از رابيتس استانداردگاها مشاهده مي شود بعضا از اجرا كنندگان رابيتس با تاكيد بر روي خريد رابيتس نصفه سنگين وزن ( 800 الي 900 ) گرمي 9 ستون به صاحب كار صرفا به‌سرعت اجراي عمل ميانديشند و خير كيفيت و ميزان مصرف گچ كه ولي اين مسئله بيشتر در مصارف ساختماني ( اجراي سقف كاذب ) بازديد مي شود و براي اين دسته مصارف رابيتس 13 ستون نصفه سنگين وزن يا اين كه سنگين وزن توصيه مي‌شود .


در كنار رابيتس به طور معمول اقلام ذيل را هم نياز خواهيد داشت :
ميلگرد 10 معمولي
سيم رابيتس
سيم نجاري
سيم آرماتور يا اين كه قالب بندي


از ساير مواقعي كه در زمينه‌ي رابيتسها بايستي بدانيد تعداد ستون است . رابيتسها غالبا در سه مدل 9 ستون , 11 ستون و 13 ستون ساخت مي گردند .
هرچه تعداد ستون هاي بيشتر باشد , چشمه هاي اين كالا كوچك خيس شده و در مصرف گچ صرف جويي

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/رابيتس-مسعود/38/view/