آرشیو اردیبهشت ماه 1399

خريد و فروش آنلاين اهن آلات ساختماني مثل ميلگرد، تيراهن، بولت و ...

كاربرد لوله مانيسمان - لوله مانيسمان چه مي باشد؟

۱۰۱ بازديد

تاريخچه لوله مانيسمان

لوله مانيسمان براي نخستين دفعه بوسيله برادران مانيسمان ابتكار شد و علت اين اسم گذاري هم همين مي‌باشد . بين لوله هاي جانور در بازار لوله هاي سواي درز اهميت و كاربرد اكثري دارا هستند . اين مدل از لوله ها روش ساخت ويژه خويش را دارا‌هستند و به دليل فقدان درز در آنها , در صنعت هاي اساسي به فعاليت برده مي‌شوند .

لوله مانيسمان - اهنكو مرجع اطلاع رساني قيمت محصولات آهن و فولاد

در صنعت , لوله هاي متمايز از جمله لوله هاي فولادي , لوله هاي ضدزنگ ( استنلس استيل ) , لوله آلياژ و لوله بويلر موجود است . لوله مانيسمان كه به آن لوله سواي درز هم گفته مي شود لوله اي است كه روش ايجاد و ساخت آن به طوري است كه بدنه اي يكدست و فارغ از درز داراست و هيچ مدل جوش كاري بر روي آن صورت نگرفته است .


اين لوله ها به دليل يك دست بودن و فارغ از درز بودنشان نسبت به بقيه لوله ها سفت خيس ميباشند و قيمتي فراتر از ديگر لوله ها دارا‌هستند . موردها به كار گيري گوناگوني براي لوله هاي مانيسمان در جايگاه هاي متعدد موجود است .


كاربرد لوله مانيسمانلوله هاي مانيسمان دارنده كاربرد ويژه و گسترده اي هست كه مهم‌ترين آن‌ها دربرگيرنده :
1 - لوله هاي مانيسمان جهت خطوط فشار توانا
2 - لوله هاي مانيسمان استيل جهت خطوط صنعت هاي غذايي و دارويي
3 - لوله هاي مانيسمان جهت خطوط هيدروليك
4 - لوله هاي مانيسمان جهت خطوط نفت و گاز

خريدار لوله مانيسمان | خريدار لوله اتصالات شيرالات
مانيسمان يك برندي است كه زيرا اولي لوله سواي درز ( Seamless ) وارداتي در جمهوري اسلامي ايران است اين لوله ها با اين نام در بازار شناخته مي‌شوند .

لوله مانيسمان چيست؟

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/پانل-مهدي/55/view/

 نحوۀ ساخت لوله مانيسمانلوله سواي درز مانيسمان به صورت خارج داخل شدن ( Extruding ) بوسيله قالب هاي متفاوت ايجاد مي شود . اصولاً ساخت لوله هاي سواي درز نيازمند فرآيندي است كه طي آن يك شمش فولادي تبديل به لوله ميگردد .

اين لوله ها معمولاً از شمش هاي فولادي ايجاد مي‌شوند البته ساخت آن بوسيله مقاطع چهارگوش هم قابليت و امكان پذير است البته هزينه را بالا مي‌برد . براي ساخت لوله فلزي سواي درز يا اين كه لوله مانيسمان از استاندارد ASTM به شماره A106 و A53 و همينطور استاندارد نفت و گاز API 5L به كارگيري مي شود .
لوله مانيسمان مدل 1

پباده سازي اين لوله با ضخامت متعدد به راهبرد هاي ويژه اي نياز داراست كه در استانداردها نوشته شده گرديده اند . ضخامت لوله مانيسمان در مقدار هاي گوناگون ايجاد مي شود . هر چه قدر فشار سيال بيشتر باشد ضخامت لوله هم ارتقا خواهد يافت .

در بعضا از طريق هاي ساخت اين لوله ها , عمليات حرارتي خاصي بايستي به عمل رود . گزينش روش ساخت لوله مانيسمان بر طبق نيازهاي حوزه‌ اي و تجهيزات سوله خالق انتخاب مي‌شوند .


فرآيند ايجاد لوله مانيسماندر بالا شمش هاي فولادي را برش مي زنند . بعد از آن شمش ها را باطن كوره هاي قوسي كه با به كار گيري از سوخت گاز گرمادهي مي گردند گرم مي نمايند تا به تراز سرخ شدن رسد . با به كارگيري از دستگاه الانگيتور تراز شمش ها را گرد مي نمايند . آن گاه شمش ها را توسط لخ پرس ترك مي نمايند .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/كبيرپانل/42/view/
در سطح شليك سمبه , سمبه را به باطن شمش فولادي شليك مي نمايند كه با سرعتي بالا سمبه اي به ارتفاع ۱۲ متر را درون شمش فولاد مي نمايند . در تراز بعد از آن چنانچه لوله اندازه يه خرده تاب داشته باشد آن را تاب گيري مي نمايند تا صاف و يكپارچه شود .

در‌اين تراز سمبه را از درون لوله جدا مي نمايند . در تراز آن گاه رمز و ته لوله را گرفته و لوله به طريق گرد در ميايد . در تراز گيرايي , لوله را به مقدار هاي مختلف تا ۲۴ متر ذيل جاذبه قرار مي دهند . بعداز آن لوله را با آب و با فرآيندي مختص خنك مي نمايند . لوله خنك شده را به دلخواه مشتري برش مي دهند . در تراز تست توسط رايانه همراه لوله را آزمايش مي نمايند تا ضايعات از مابقي جدا گردد . در سطح آخري لوله ها را به صورت شش ضلعي با تسمه سفت مي بندند و مهيا بارگيري مي نمايند .


روند ايجاد لوله مانيسمان

لوله مانيسمان چيست و كاربرد آن در صنعت چه مي باشد؟ | بازرگاني پايپ ...

اين لوله ها درز ندارند , يعني درزي كه در لوله هاي ديگر جوش داده مي شود در‌اين لوله نيست همين مورد منجر بالا رفتن ميزان استحكام لوله ها مي شود . به طور كلي اين لوله ها با قطرهاي كم ساخته مي شود چون

 

https://www.asroon.ir/news/detail/لوله-مانيسمان-چيست-/1029/view/

تيرآهن IPB - فرآيند ايجاد تيرآهن- ويژگي مهم تيرآهن

۹۲ بازديد

بررسي تاريخچه ابتكار عمل و ساخت تيرآهن هاش در صنعت فولاد

http://milgerdbolt.royablog.ir/post/10/arg+tabriz

Dźwigar - niezastąpiony w budownictwie - Instytut Biznesu
تيرآهن بال و پر پهن IPB يا اين كه H صورت يا اين كه هاش براي نخستين بار در كمپاني بثهلم ايجاد شويد و از مهم ترين دستاوردهاي اين واحد توليدي به شمار مي‌رفت . به دليل آن كه با ساخت آن دگرگون سازي عظيمي در صنعت فولاد ساخت شويد و تخت‌گاز توانست از قسمت هاي ديگر اين صنعت مسافت بگيرد .

 

 در حالي كه‌اين سوله توليدي تيرآهن به‌دنبال ساخت ابتكار عمل و دگرگون سازي در صنعت فولاد در اوايل قرن بيستم بود با ابداع و ايجاد هاش پر و بال پهن توانست به‌اين انگيزه خويش دست يابد . تير I صورت پيشين از تير بال و پر پهن نوآوري و ساخت شده بود , البته تيرآهن هاش پر و بال پهن تحت عنوان يك ابداع فراوان اساسي محسوب مي‌گرديد كه حتي‌د‌ر لوگوي اين شركت هم مورد به كارگيري قرار

https://www.asroon.ir/news/detail/آسرون--صفر-تا-صد-محصولات-فولادي-در-قم/1047/view/
تيرآهن چيست؟

Szalunki Stropowe Stemple Budowlane Dźwigar h 20 Tarnów ... 
تيرآهن يك كدام از مهم‌ترين پروفيل هاي مصرف شده در بنا هاي ساختماني و صنعتي است كه وظيفه آن تحمل تنش هاي نتيجه ها از نيروي برشي و لنگر خمشي است .
https://www.asroon.ir/news/detail/راهنماي-خريد-تيرآهن/1039/view/
فرآيند ايجاد تيرآهن :


درين كار تيرآهن پر و بال پهن نمره ۶۰ تا ۱۰۰ و به روش نورد گرم Hot Rolling ايجاد مي‌شود , يكي‌از از طريق هاي همگاني و همگاني صورت دهي فلزات , نورد گرم مي‌باشد . 

به‌اين صورت كه , ابتدا شمش فولادي از مدل شمشه ( بلوم ) با برهه زماني و ارتفاع معين به داخل كوره هاي حرارتي نورد ريخته شده و بعداز رسيدن به مرتبه حـرارت متبوع و عبور از قفسه هاي نورد ابتدايي ( تيم غلتك ها ) بازه آن كاهش و ارتفاع آن را ارتقاء مي دهند و نهايتاً با عبور از قفسه هاي نورد مياني و آخرين به حالت تيراهن تبديل مي‌گردد و آنگاه به ارتفاع هاي متبوع برش و بسته بندي مي‌شوند .
Dźwigar konstrukcji dachu dwuspadowy stalowy Zamość Zamość
ويژگي مهم تيرها عبارتند از : پروفيل , ارتفاع و ماده خالق
لازم به ذكر است بلوم ( Bloom ) يا اين كه شمشه از فرآورده‌هاي مياني نورد فولاد است كه تراز برهه زماني آن بزرگ‌تر از ۲۳۰ سانتيمتر مربع است . تراز مدت آن مربع با پهنا بيشتر از ۱۵ سانتيمتر و كمتر از ۳۰ سانتيمتر مي‌باشد . از بلوم براي ساخت ريل , تير اهن , قوطي , نبشي , ناوداني , سپري و … به كارگيري ميگردد .ايجاد تيرآهن
گونه هاي تيرآهن و استاندارد آن :
تيرآهن IPE : استاندارداروپا و آلمان – طول ۸۰ - ۶۰۰ ميليمتر
تيرآهن INP : استاندارد چين و روسيه – طول ۸۰ تا ۶۰۰ ميليمتر
تيرآهن IPB : تيراهن بال و پر پهن – طول ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ ميليمتر
كاربرد تيرآهن در ساختمان :
تيراهن به صورت ستون , خرپا , نعل درگاه , تير در پوشش سقف‌ها و پل‌هاي آشيانه زنبوري كاربرد داراست .


Dźwigar - niezastąpiony w budownictwie - Chojny Biznes
اوناع تيرآهن
تيرآهن IPE
تيرآهن IPE تير معمولي و استاندارد مي‌باشد كه به صورت I در كشور‌ايران موجود است . اين تيراهن طبق استاندارد اروپا ساخت مي‌ گردد و ضخامت در بال و پر آن اثبات است . به‌اين صورت كه در صورتيكه از بالا به دو تير نگاه كنيم , ضخامت بالها در بالا و پايان يكنواخت مي‌باشد و استاندارد جمهوري اسلامي ايران هست و لذا اين تيراهن محبوبيت بيشتري در بازار داراست .
http://ahan12.rahatblog.ir/post/17

تيرآهن INP
تيرآهن INP تيرآهني به طريق I ميباشد كه ضخامت بال و پر آن‌ها با مسافت تصاحب كردن از جان تيرآهن كاهش مييابد و استاندارد مرز و بوم روسيه و چين مي باشد . از مشخصه اين تيراهن ظرافت بالها در بالا و كلفت شدن آن در انتهاي تير ميباشد .

تيرآهن IPB
تيرآهن IPB تير به طريق H ميباشد , تير اهن‌هاي عريض ميباشد كه در آن ها ارتفاع بال‌ ها نسبت به تيرآهن‌هاي IPE ارتقاء مي‌يابد .

– آرم V در اشكال تيراهن ها نشان دهنده سنگين وزن بودن تيرها هست .
– آرم L نشان دهنده سبك بودن تيراهن هست .
*به تيتر نمونه IPBV نشان دهنده تيرآهن عريض سنگين وزن و IPBL نشان دهنده تيراهن عريض سبك است .
https://www.asroon.ir/products/detail/تيرآهن-هاش--IPB-/108/view/

كارخانه ميلگرد بافق يزد

۹۰ بازديد

مجتمع فولاد بافق يزد از جمله پروزه هاي زياد عظيم در مرز و بوم است به صورت سهامي مختص در بخش محرمانه در اكنون كار مي‌باشد . اين شركت از سال ۱۳۹۰ به صورت قانوني كار هاي خويش را آغاز نمود از ان جايي كه در جوار معادن دوچندان با اهميت مرزو بوم جاي دارد رويش آن بدور از توقع نيست .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ابهر/1/view/

وجود معاد سنگ آهن در مجاورت تيم و قرار گيري در وضعيت جغرافيايي ناب از امتيازات مثبت براي گروه به شمار مي‌روند . دسترسي به اقسي نقاط مملكت , وجود خطوط ريلي , جاده هاي انتقال مرسولات و… همگيي حالت زياد مطلوبي را آماده نموده اند كه مرحله توقعات در زمينه ي ترقي سرعت بالا گروه را دو چندان مي نمايد . گسترش خطوط , ارتقا گنجايش هاي توليدي , كامل شدن سبد توليد ها فولادي , مشتر مداري و كيفيت توليد ها فولادي از جمله فاكتورهايي است فولاد بافق يزد همواره در همت بوده سرلوحه كارها خويش قرار دهد .

http://milgerdbolt.royablog.ir/post/12/%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D9%8A%D8%AA%D8%B3+%DA%86%D9%8A%D8%B3%D8%AA+%D9%88+%DA%86%D9%87+%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%8A+%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F 

راه‌اندازي گروه فولاد بافق يزد در ۵ فاز طرح ريزي شده كه به شرح پايين است :احداث كارگاه ايجاد مقاطع فولادي با گنجايش ساليانه ۵۵۰ هزار بدنكارخانجات ريخته گري و ذوب كه به صورت هر ساله ۱ ميليون بدن ظرفيت ذوب دارا هستند .سوله ساخت گندله به ميزان ۵ ميليون بدن به صورت ساليانهايجاد ميلگرد فولادي با گنجايش ۵۵۰ هزار بدن به صورت هر ساله
معرفي تيم فولاد بافق يزد 

 در اسفند ماه سال ۱۳۹۴ خطوط توليدي ميلگرد مطابق با استانداردهاي روز ملي و ميان المللي به سطح سود بردراي رسيد . اين بخش با اخرين امكانات و تكنولوژي هاي روز عالم تجهيز شده و دربرگيرنده گنجايش توليدي ۵۵۰ هزار بدن به صورت ساليانه مي‌باشد . از جمله خصوصيت هاي منحصربه شخصي كه خط ساخت ميلگرد بافق يزد را از رقباي خويش مختلفي ساخته مي شود به مورد ها ذيل اشاره كرد :ك


سود گيري از گاز و مازوت تحت عنوان سوخت ارگانيك كوره هامهيا سازي قضيه اشتغال ۳۰۰ نيروي استانيبرگذاري عصر هاي اموزشي به نظور انتقال و ارتقا مرحله علمي - فنيساخت ميلگردهاي جناغي اجدار تك شاخه اي از سايز ۱۶ الي ۳۲ايجاد ميلگردهاي سايز ۸ به صورت چهار شاخهساخت ميلگرد گريد سه در سايز قريه به صورت سه شاخه و سايز چهارده دو شاخه ايسود گيري از سيستم هاي مديريتي نويندريافت مدرك طومار هاي متفاوت كيفيت

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ايران-رابيتس/39/view/ 


توليد ها سوله فولاد يزدكارگاه بافق يزد خالق ميلگردهاي فولادي گريد A3 از سايز ۸ الي ۳۲ به صورت آلياژي شده است . اين نوع از توليدات فولادي با تبعيت از استاندارد ملي isiri 3132 و استاندارد اروپا با خاصيت شيميايي يكنواخت ايجاد و روانه بازار ميشوند .

ميلگردهاي گريد A3 به اعتنا به ماهيت توليدي و ميزان استحكام براي مورد ها عمراني و ساخت و ساز زياد مطلوب است . سفارش ميگردد از عمليات خم و گشوده خم روي شاخه كالا خودداري شده و اتصالات به صورت سيمي صورت بپذيرد .
واحد در دست گرفتن كيفي فولاد يزدنمايشگر ويدئو

همه توليدها توليدي مطابق با استانداردهاي مختص ساخت و روانه بازار ميشوند ولي كماكان وجود يك واحد در اختيار گرفتن كيفي قادر است تضميني بر سالم محصول ها باشد . وجود امكانات توسعه يافته آزمايشگاهي و كارمندان فني كارشناس تيم را درخصوص كمك نموده .

 

آزمايش هايي زيرا خمش , گشوده خم , گيرايي و بقيه آزمايش هاي مكانيكي روي شاخه توليدها صورت مي پذيرد تا كيفيت فرآورده بررسي و تاييد گردد . از سرويس ها ممتاز فولاد بافق يزد مي شود به وجود دستگاه هاي آزمايش جاذبه و فشار سنجي ميلگرد با ظرفيت صد هزار بدن همراه با بررسي ازدياد ارتفاع , خمش در شرايط ۱۸۰ و بازخم اشاره كرد .

 

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/فولاد-بافق-يزد-/8/view/

رابيتس چيست و چه كاربردي دارد؟

۱۰۱ بازديد

رابيتس چه است و چه كاربردي دارد؟

رابيتس ( در قشر خدمتكار به رابيز راويس رابيس و يا اين كه راويز شناخته ميشود ) محصولي است كه از برش و جاذبه عرضي اشكال ورق هاي گالوانيزه ايجاد مي‌گردد . ورق گالوانيزه , به ورق هاي گالوانيزه شده بوسيله روي گفته مي شود . يكي روش‌هاي حفظ از خوردگي گالوانيك است كه بوسيله پوشاندن فلز مامان بوسيله لايه‌اي از فلز نگهدارنده ( كه به طور معمول فلز روي است ) انجام مي شود .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/كيان-پرشيا-/17/view/
دراين‌صورت پوشش خورده شده و فلز مامان حفظ مي گردد . اين مراحل جور خاصي از حفاظت گالوانيكي است . ميزان پايداري پوشش گالوانيزه متناسب با ضخامت آن است . اين روش يكي اقتصادي‌ترين روش‌هاي نگهداري فولادها در محيط‌هاي خورنده است .

مقالات -
استدلال به كار گيري از ورق گالوانيزه در ساخت اشكال رابيتس اين است كه , رابيتس بعداز نصب در بازه زمان كوتاه كيفيت خويش را از دست ندهد و تا سالهاي سال سواي هيچ مدل مشكلي در ساختار كلي سازه درگير بكار باشد .

اين مال ورق مشبكي از متاع گالوانيزه گرم يا اين كه پليمر مي‌باشد كه در صنعت ساختماني براي پيوستگي سطح هاي ديوارها و ساخت بستر براي نصب تاسيسات برقي و نور كاربرد دارااست .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ذوب-آهن-اصفهان/45/view/

به كارگيري از اين توليدها موجب مي شود پيوستگي همگاني در ديوارها و سقف هاي كاذب به طور كامل نگهداري شده و از هر مدل ترك خوردگي و انفصال دوري شود .

فرآورده اين مال در صورتي‌كه فلزي باشد مي بايست حتما از جاذبه عرضي و پرس ورق هاي گالوانيزه گرم تهيه و تنظيم شود تا مقابل رطوبت زنگ نزند . رابيتس هاي فلزي كشور ايران و مسعود كه بخشي از شايسته ترين توليدكنندگان اين مال مي باشند تماما از ورق هاي گالوانيزه گرم ايجاد شده و از اين حيث استاندارد است .

براي ساخت طرح هاي تازه و مشبك و مارپيچي بر روي سقف و نورپردازي نهفته به كارگيري از اين متاع به آساني و راحتي فعاليت ميافزايد .پباده سازي فيزيكي اين محصول ها به صورتي انجام گرفته كه اكثر ملات هاي اساس گچي به راحتي به آن مي چسبد و مي توان گونه هاي حجم هاي متفاوت را با آن ساختكاربرد
از اين محصول در سقف هاي كاذب , گچ كاري و گچ بري , پوشاندن تير آهن و آرماتور , پوشاندن بتن سيماني , ترميم ترك هاي ساختماني و چينش و نماي آشپزخانه هاي اپن و ساخت حجم هايي براي نورمخفي بدور تالار و … به كارگيري مي نمايند

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/آذر-امين/28/view/

سقف كاذب با رابيتس واندود - ppt90.ir

سقف كاذب رابيتس از پركاربردترين گونه هاي سقف كاذب است . بنا ي اين سقف عموماً از ميلگرد و نبشي و راه آن متشكل از تورهاي گالوانيزه اين مال و گچ مي‌باشد . اسم سقف كاذب از تورهاي گالوانيزه‌ ي روش كه به آن‌ها رابيتس مي گويند اقتباس شده است .همينطور از اين فرآورده براي ساخت اشكال حجم هاي سيماني هم استعمال مي شود . از مهم‌ترين كاربردهاي اين مال در فضاهاي فرنگي ساختمان مي شود به ساخت اشكال سردرهاي محل ورود , نماي فرنگي ساختمان ها و ساخت مجسمه هاي دكوري اشاره نمود .

مزايا و معايب رابيتس :
مزايا رابيتس :

سرعت مطلوب اجرا
دراختيار بودن مصالح
طرح پذيري بالا
نيروي كارشناس بسيار


معايب رابيتس :
وزن تقريبا مضاعف
مصرف گچ بالا
سرعت اجراي تحت
محدوديت آب وهوا در اجراي لايه گچ

سقف كاذب رابيتس ايده اي خاص براي سقف منازل شما

گونه هاي متعدد رابيتس :
اين جنس كه معمولاً در بعدها ۲۴۰ سانتي متر ارتفاع و ۶۰ سانتي‌متر پهنا ساخت و عرضه ميگردد مساحتي نزديك به ۱٫۴۴ مترمربع را پوشش خواهد اعطا كرد , ولي با در حيث دريافت كردن تلورانس و پرت مال , اين ميزان معمولاً حداكثر به ۱٫۴ مترمربع خواهد رسيد , و با تقسيم متراژ كاري بر اين عدد تعداد رابيتس موردنياز به دست ميايد .

اين توليدات به دو صورت تقسيم‌بندي ميشود :
مبتني بر تعداد ستون : يك برگ اين جنس از تعداد معيني ستون تشكيل ميگردد كه برهمين اساس نام‌گذاري ميگردد .
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/پشم-شيشه-ايزوران/48/view/

قيمت ميلگرد نيشابور روز جاري

۸۸ بازديد

ميلگرد فولاد خراسان نيشابور با اسم تجاري ميلگرد نيشابور شناخته مي شود . اين فرآورده با سود گيري از توسعه يافته ترين تكنولوژي ايجاد پايين بالاترين استاندارد ملي و دربين المللي در سايز 10 تا 32 ذيل محاسبه A3 ساخت و روانه بازار داخلي و جهاني ميشود .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/نيشابور-/24/view/

ارزش ميلگرد نيشابور در مقايسه با بقيه ميلگردهاي جانور در بازار در منزلت ميانگين قرار داشته و به همين علت متقاضي ها متعددي در بازار شمال شرقي ميهن داراست .

فروش ميلگرد نيشابور

از آنجايي كه مجتمع فولاد خراسان يك آفريننده مواد اول است , نوسانات صورت داده در بازار دلار و موقعيت سياسي تغيير تحول چنداني در بها ميلگرد نيشابور نداشته است . براي خريد اين ميلگرد مي توانيحمل به طور همزمان اين فرآورده با بقيه محصول ها از توليدكنندگان ديگر قابليت و امكان پذير است .

شما در هر توصيه مي‌توانيد في مابين 1 تا 24 بدن از ميلگرد نيشابور را خريداري كنيد .
درپي تحولات اخير در بازار اقتصادي مرز و بوم , بها ميلگرد نيشابور به ميزان ۳۰ درصد در پهنا يك هفته و به ميزان ۷۰ درصد طي يك ماه ارتقاء داشتاين در حالي است كه ميانگين ارزش ميلگرد نيشابور در يك‌سري ماهه اخير به ميزان ۳۵۰۰ تومان اعلام شده بود و به صورت ناگهاني به بها ۵ هزار تومان رسيد .

ميلگرد نيشابور | آهن پارسيان


اين ارتقاء ۳۰ درصدي بها ها در زمان يك هفته آنقدر تعجب آور به لحاظ مي‌رسد كه با وجود جداگانه بودن صنعت فولاد از بازار دلار , ولي در عين اكنون صرفا برهان منطقي براي ارتقا افسار گسيخته ارزش توليد ها فولادي طي چندين هفته اخير را انفجار بها دلار مي توان دانست .

در حالي كه ارزش ميلگرد نيشابور و بقيه مبادي فولادي درطول روز سه توشه اعلام مي شود , امنيت در معاملات فولادي از ميان رفته و باعث شده تا خريد و فروش با ريسك متعددي همراه باشد .


از سويي ديگر با ارتقا بي روش قيمتها اقتدار خريد از خريدار و فروشنده سلب شده و سبب شده تا بيحركتي نسبي در بازار فولاد حكمفرما گردد . در حالي كه دو شنبه هفته پيشين از بسته تازه ارزي پرده برداري شويد مژده اصلاحات در بازار سكه و طلا و جواهرات به مردمان داده شد و در ۴۸ ساعت ابتدايي آن شاهد كاهش بها دلار و سكه و پيرو آن ارزش ميلگرد نيشابور و بقيه مبادي در بازار بوديم

.آغاز عصر نخستين تحريم ها و تاثير آن بر بها توليدات فولاديدر حالي كه از بسته تازه ارزي طي هفته پيشين پرده برداري شويد به طور همزمان با آن زمان اوليه تحريمها هم آغاز گشت . مبني بر پيش گويي هاي قبلي انتظارها بر اين مي‌رفت كه ادله تحريم يك كدام از مورد ها كليدي و تاثير گذار بر ساخت تورم و ارتقاء بها محصول ها فولادي نظير ارزش ميلگرد نيشابور باشد و در حالي كه در ليست كالاهاي تحريم شده , فلزات باارزش نظير توليد ها فولادي هم وجود داشته است , ميتوان ادله كليدي ارتقا ارزش ها را ناشي از تحريم دانست .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ميانه-تبريز/26/view/
اما تاثير حساس تحريم ها ناشي از كاهش صادرات توليد ها فولادي بوده كه در بلند بازه سبب ساز ارتقاء ارزش اين توليد ها در بازار داخلي خواهد شويد .

قيمت ميلگرد وميلگرد نيشابور امروز كاهش يافت و هم چنين در چين قيمت ...

ازآنجاكه رابطه ها تجاري فولادسازان اهل ايران با كشورهاي طرف قرار بخشيد به دليل تحريمها پايين تاثير قرار خواهد گرفت , در غايت موجب آن خواهد شد كه‌اين جور از توليدكنندگان به جبران كاهش صادرات , محصول ها خويش را در بازار داخلي و با بها فراتر از پيشين و در حدود دلار بازار سياه عرضه كنند . اين قضيه سبب ساز خواهد شد تا ارزش محصول ها فولادي مثل بها ميلگرد نيشابور در بازار داخلي ارتقاء يابد .


ارتقاء غير منطقي بها ميلگرد نيشابور در قبال ثبات مخارج ايجاددر حالي كه فولادسازان از حمل كننده هاي انرژي استعمال مي نمايند و هزينه آن تا به امروز اثبات باقي‌مانده و ارزش مبنا مواد اول و نيروي انساني ما يحتاج
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/پرشين-فولاد/9/view/

خريد ميلگرد مجتمع فولاد ارگ تبريز

۱۱۰ بازديد

رذرذميلگرد ۱۸ آجدار A3 مجتمع فولاد ارگ تبريز , با نامهاي ميلگرد ارگ و ميلگرد آجدار ارگ تبريز هم شناخته مي شود . ميلگرد ۱۸ ارگ تبريز . ميلگرد ۱۸ ارگ تبريز
ويژگي ها فني ميلگرد A3 آجدار
تنش سرازير ۴۰۰۰ كيلوگرم بر سانتي متر مربع بوده و تنش گسيختگي آن برابر ۶۰۰۰ كيلوگرم بر سانتي متر مربع است .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/فولاد-بافق-يزد-/8/view/

 ميلگرد ارگ تبريز
تغيير تحول صورت نسبي پلاستيكي آن ۱۴ درصد بوده و بطور كلي ميلگردي ترد است و براي ساختمان مطلوب مي‌باشد .
آج هاي اين ميلگرد بشكل جناقي ( ۷ و ۸ ) است .
ارتفاع هر شاخه ميلگرد ۱۲ متر است .
اين ميلگرد براي بنا هايي با تغيير‌و تحول صورت مواجه است . , مطلوب نبوده و عمليات جوشكاري روي آن ممنوع مي‌باشد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/شاهين-بناب-/13/view/قيمت ميلگرد تبريز، قيمت روز ميلگرد فولاد ارگ تبريز - آسرون
حالت خريد ميلگرد مجتمع فولاد ارگ تبريز
وزن ميلگرد ۱۸ آجدار A3 ارگ تبريز در راس تخصصي فلزات بصورت كيلويي اعلام مي‌شود .
به دليل نوسانات در بازار آهن براي خريد ميلگرد مجتمع فولاد ارگ تبريز , تصاحب كردن تأييد ارزش الزامي است .
براي اخذ ارزش و خريد ميلگرد ۱۸ مجتمع فولاد ارگ تبريز با ما در تماس باشيد .سوله فولاد ارگ تبريز در سال ۱۳۸۶ در شهر تبريز به ثبت رسيد و با اسم اختصاري Arg تا به امروز در بازار فولاد جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي كند . اين واحد صنعتي طي يك‌سال پس از آنكه به ثبت رسيد , دستگاه ها و خطوط ايجاد نورد را فعال سازي كرد و نهايتا در اولِ سال ۱۳۸۸ مبادرت به فعال‌ساز‌ي خطوط ريخته گري چدن و داكتيل نمود .

اين مجتمع همينطور با نهادن انگيزه كارآفريني و ارتقاي سيستم هاي توليدي محصول ها فولادي در برنامه كاري خويش , مبادرت به پباده سازي و فعال‌ساز‌ي خط ساخت شمش فولادي در بعد ها ۱۲۵*۱۲۵ كرد و در غايت در سال ۱۳۹۱ مبادرت به ساخت ميلگرد آجدار كيفيت بالا نمود . اينك كارگاه ميلگرد تبريز برنامه بسط خطوط نورد را در راءس كارها خويش قرار داده كه طبق آن انگيزه ارتقاء ساخت ساليانه اشكال سايزهاي ميلگرد آجدار همينطور توسعه فروش مقاطع در مرحله بازارهاي داخلي و فرنگي در فرمان عمل قرار گرفته است .


خصوصيات ميلگرد ارگ تبريزاين واحد صنعتي سازنده ميلگرد فولادي مطابق با استاندارد ملي ISIRI 3132 مي‌باشد . در تركيبات اين توليدها به ميزان ۰ . ۴۵ درصد فسفر , ۰ . ۴۵ درصد كربن , ۰ . ۶ درصد سيليسيم و ۶ . ۱ درصد منگنز اخذ مي شود كه با اعتنا به ميزان كربن جانور درين جنس , در مدل مقاطع ترد و آسيب پذير قرار مي‌گيرد .

كارخانه فولاد ارگ تبريز | شركت فولاد ارگ تبريز | مركزآهن
ميلگرد ارگ تبريز به صورت آجدار جناغي با گريد A3 و در سايزهاي ۱۲ – ۱۴ – ۱۶ – ۱۸ – ۲۰ – ۲۲ و ۲۵ ايجاد و به بازار عرضه ميگردد . همينطور قطر اسمي درين توليد ها برابر با ۶ ميلمتر و قطر مسئله برابر با ۷۵ . ۵ ميليمتر است . مرحله بازه زماني اسمي مقاطع ايجاد شده در كارگاه ارگ تبريز برابر با ۳ . ۲۸ و قدم آج هاي آن برابر با ۵ ميليمتر است . همان گونه كه ذكر كرديم آج هاي اين مقاطع به صورت جناغي بوده كه طول آج هاي طولي و عرضي هر دو برابر با ۰ . ۵ ديامتر و پهناي آج ها برابر با ۱ ميليمتر مي‌باشد .


در واقع ميلگرد هاي درست شده با گريد A3 مقاطع آجداري هستند كه شيارهاي روي جنس به صورت آج هاي به صورت هفت هشتي با مشخصه ۴۰۰ ميباشد . اين مقاطع با داشتن ۴۰۰ نيوتن بر ميليمتر مربع تنش سرازير , ۶۰۰ نيوتن بر ميليمتر مربع تنش گسيختگي بخشي از مقاطع ترد و آسيب پذير قرار ميگيرد از همين رو اين گريد از مقاطع به هيچ عنوان براي استعمال در عمليات هاي جوشكاري و خمكاري با زواياي تند مطلوب نمي باشند .

 

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ارگ-تبريز/29/view/

ورق پلي كربنات ( Polycarbonate Sheet )

۱۰۱ بازديد


ورق پلي كربنات ( Polycarbonate Sheet ) يكي‌از پركاربردترين توليدها تشكيل‌شده در صنعت ساختمان ميباشد . ورق هاي پلي كربنات با رنگهاي متنوع و كاربردهاي متعدد ايجاد و روانه بازار ميشوند .
https://www.asroon.ir/products/groups/انواع-ورق-/110/1/view/
خصوصيت هاي ورق پلي كربنات ​مهم‌ترين خصوصيت ورق پلي كربنات , شفافيت بالا و خواص عبور فروغ آن ميباشد كه‌اين ورق را تحت عنوان يك جايگزين مطلوب براي شيشه معرفي مي نمايد . در عين اكنون اين ورق از استمرار و ايستادگي بالايي شامل است و پايداري ضربه اي آن حدود 250 برابر شيشه است و نشكن است .

پلي كربنات | پلي كربنات چيست | سقف متحرك پلي كربنات | قائم صنعت سپاهان

همينطور اين ورق ها عايق حرارتي هم مي‌باشند و ضريب انتقال حرارت در آن‌ها 5kw/m2 است كه مضاعف كمتر از ضريب انتقال حرارت در شيشه با به عبارتي ضخامت است . اين خصوصيت منجر عدم تبادل هواي گرم و سرد في مابين فضاي درون و بيرون پوشيده شده از ورق پلي كربنات و صرفه جويي در مصرف انرژي مي شود . پلي كربنات عايق صوتي خير و خوبي هم است و به دليل وجود لايه UV در‌اين ورق , بازدارنده عبور اشعه ماوراء بنفش به ذيل ورق مي شود .
پايداري گرمايي پلي كربنات هم بالا ميباشد و در محدوده دمايي 40 - تا 120 مرتبه سانتي گراد كاربرد دارااست . ضمناً هنگام حريق سوزي بر افروخته نميشود و خواص خويش خاموش شوندگي دارااست ولي دودزا است . در قبال مواد شيميايي و حلال ها ايستادگي نيكي از خويش نشان مي‌دهد . به دليل وجود خواص آنتي استاتيك در ورق پلي كربنات بازدارنده جذب آلودگي و گرد و خاك در ورق مي شود و به وسيله يك شستشوي معمولي با آب كاملاً منزه مي شود .
همينطور اين ورق ها زياد سبك خيس از شيشه مي‌باشند و توشه مازاد به وزن ساختمان اعمال نمي‌كنند و در هنگام ز‌لزله هم دوچندان ايمن ميباشند . همين وزن كم ورق ها منجر كاهش هزينه ها و باربري راحت خيس آنان مي شود . ضمن اين كه نصب گونه هاي ورق هاي پلي كربنات هم دوچندان سهل و آسان است و امكان خم پذيري هم داراست و عمليات اره كاري , ترك كاري , فرزكاري و جوشكاري هم بر روي اين ورق ها مقدور مي‌باشد . صرفه اقتصادي پلي كربنات از جمله خصوصيت و مزيت اين مال محسوب مي‌شود . در غايت مي توان اذعان كرد كه ارتفاع قدمت بالاي اين ورق ها و همينطور بازيافت سهل آن‌ها به محافظت محيط زيست هم ياري شاياني مي نمايد . خصوصيت ورق پلي كربنات به صورت خلاصه عبارت است از :
https://www.asroon.ir/products/detail/مش-فولادي/128/view/
1 - شفافيت بالا
2 - تداوم و ايستادگي بالا
3 - عايق حرارتي
4 - عدم تبادل
5 - ايستادگي گرمايي بالا
6 - ايستادگي در قبال مواد شيميايي و حلال ها
7 - شستشوي راحت
8 - ارتفاع قدمت بالا
9 - بازيافت سهل وآسان
10 - نصب سهل وآسان
11 - قابليت و امكان خم پذيري
12 - امكان عمليات اره كاري
13 - امكان شكاف كاري


كاربرد ورق پلي كربنات در ساختمانورق پلي كربنات در بيشتر جاهايي كه شيشه كاربرد دارااست تحت عنوان يك جايگزين خوب تر و ايمن خيس به كارگيري مي شود . مواقعي از قبيل :
1 - سايبان منازل
8 - سقف پاساژها
2 - پنجره سقفي و نورگيرها
9 - سقف پل هاي هوايي
3 - نماي ساختمان
10 - راهروهاي خياباني و عابر بانك ها
4 - كابين بالابر
11 - محل ورود پايانه هاي مترو
5 - ديوايدر بندي و اتاقك سازي
12 - پوشش استخرها
6 - سقف كاذب
13 - پوشش گلخانه ها
7 - سقف استاديوم هاگونه هاي ورق پلي كربنات و بعد ها آن هاورق هاي پلي كربنات در رنگ هاي متفاوت و همين طور در بعد ها و ضخامت هاي مختلفي ساخته مي شود . ضخامت ورق از 4 mm تا 30 mm مو جود ميباشد . از جمله

https://www.asroon.ir/products/detail/print.aspx?id=123

ورق روغني چه چيزي است

۱۱۰ بازديد

ظورق روغني در واقع اصطلاح عاميانه ورق هايي ميباشند كه با تكنولوژي نورد سرد ايجاد مي گردند . و گونه هاي متفاوتي دارا هستند و با اعتنا به كيفيت بالاي ظاهري در صنعت هاي متمايز مورد استعمال قرار ميگيرند . اين مقاله به جزئيات ظريف تري دراين مورد پرداخته مي شود .


ورق هاي فولادي به دو صورت كلي نورد سرد و نورد گرم ساخت ميگردند . ورق‌ نورد سرد يا اين كه به عبارتي ورق‌ روغني , ورق هاي مي باشند كه طي فرآيندي ورق با ضخامت بالا به وسيله نورد به ضخامت تحت خيس تبديل مي گردند . 

 

درين فرايند به دليل به كارگيري از نورد سرد , از كيفيت ظاهري بالايي برخوردار مي باشند ; به همين منظور بيشتر در شغل هاي مرتبط با در ظاهر مورد به كار گيري قرار مي‌گيرند . در واقع نامگذاري اين دسته ورق ها به ورق روغني هم به دليل كيفيت بالاي صورت ظاهري آنها هست .
https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D8%AA%DB%8C%D8%B1%D8%A2%D9%87%D9%86-%D9%87%D8%A7%D8%B4--IPB-&id=108


اشكال ورقهاي روغني

معمولاً ورق‌هاي روغني با دقت به دسته آلياژ به فعاليت رفته و عمليات حرارتي انجام شده بر روي آنان به سه جور تقسيم مي گردند :

معمولي ( ST12 )
نصفه جاذبه ( ST13 ) ( امكان كشساني پاره اي دارا‌هستند )
فوق جاذبه ( ST14 ) ( قابليت و امكان كشساني بالايي دارا هستند )
ديگر اشكال ورقهاي روغني عبارت است از :

  1. ضد سايش ( EK2 )
  2. ضدزنگ ( QSTE )
  3. پروسه ايجاد ورق روغني

https://www.asroon.ir/products/detail/چهارپهلو/106/view/

ورق روغني ( ورق سرد ) از ورق سياه ( ورق گرم ) ايجاد مي شود ; معمولاً از ورق سياهي كه دارنده كربن يه خرده است . ورق سياه ابتدا اسيد شويي شده تا پولك هاي سطحي ورق كه به رنگ سياه است پاك سازي شود و بعد از آن طي يك سري سطح نوردكاري سرد تبديل به ورق روغني مي شود . مثلا , براي ساخت ورق روغني به ضخامت ۲ ميليمتر از ورق سياه با ضخامت ۳ ميليمتري استعمال مي شود . ورق روغني ايجاد شده ميتواند خصوصيت هاي متمايز داشته باشد كه بسته به عنصرها مو جود در ورق روغني است ;

 

  يعني درصد كربن , منگنز , تيتانيوم و بقيه عنصرها . ورق‌هاي روغني در بعد ها و اندازه‌هاي متفاوت در بازار وجود دارا هستند كه در شرايط استاندارد ضخامت آن ها معمولاً دربين ۰ . ۰۳ تا ۳ ميلي‌متر بوده و پهنا آنان حدود ۱۰۰ و ۱۲۵ سانتي‌متر است .

مزاياي ورق روغني

امتياز زياد ويژه اين مدل ورق هاي فولادي اين است كه در قبال فشارهاي فراوان بالا , ايستادگي فوق العاده اي دارااست . مهندسان و طراحان معماري و ساختمان , از همين خصوصيت به كارگيري كرده و بنا هايي را پباده سازي مي نمايند كه فراوان حاذق است ;

https://www.asroon.ir/products/detail/print.aspx?id=107

  اين بنا در فعاليت , نيازمند متريال كمتر براي تحمل وزن هاي بالاست . ايجاد ورق با به كارگيري از نورد سرد , مضاعف پرسرعت خيس و ارزان خيس از ساير روش هاي ايجاد ورق است . روش نورد سرد در تنظيم توليد ها با پرداخت تراز عالي , بعدها ظريف و در مواقعي كه كيفيت ظاهري متاع از اهميت بالايي برخوردار‌است , كاربرد دارااست .

ورق‌هاي نورد سرد يا اين كه به عبارتي ورق‌هاي روغني شالوده و پايه ساخت ورق‌هاي گالوانيزه ( ورق سپيد ) ميباشند . ورق‌هاي رنگي گالوانيزه كه به ورق‌هاي رنگي در بازار مشهور مي‌باشند , از ورق گالوانيزه ناپخته به‌وجود ميايند . ورق‌هاي روغني از وزن استاندارد ويژه برخوردار بوده كه تقريباً با وزن آهن معمولي يكي است .

كاربردهاي ورق روغني :

  • اسباب خانگي
  • صنعت خودروسازي
  • مبلمان اداري
  • ساخت اشكال قفسه
  • ساخت مخازن فلزي
  • ساخت پانل هاي غيرقابل انعطاف
  • نگارگري قطعات ( دارنده سطحي واضح كه قابليت و امكان اجراي عمليات رنگ كاري كيفيت عالي باكيفيت را ممكن مي نمايد )

و …
تحت عنوان يكسري نمونه از اين كاربردها در صنعت ماشين و اسباب و اثاث خانگي مي توان اظهار‌كرد , براي ساخت اجاق كه ورقه فلزي لعاب گير داراست از ورق روغني با قابليت و امكان EK2 و همينطور براي قطعات زيرين ماشين از ورق روغني با امكان QSTE ضد سايش به كار گيري مي شود .

https://www.asroon.ir/products/detail/قوطي-و-پروفيل/109/view/